Kategorie

 SKLEPSerwety z koronką szydełkową.

Serwety z koronką szydełkową

Serweta to efektowny, elegancki i ponadczasowy element dekoracji wnętrz, który od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nic w tym dziwnego – koronkowa serweta to ozdoba wprowadzająca do pomieszczenia przytulny oraz tradycyjny klimat. Wykonana z największą starannością i precyzją z pewnością sprawdzi się w każdym wnętrzu, nadając mu wyjątkowego, ludowego charakteru. Chcąc dzielić się moją pasją i tym, co robię najlepiej, oferuję moim Klientom serwety z koronką szydełkową zróżnicowane pod kątem kształtów i motywów. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami!

Ludowe serwety z koronką szydełkową – na stół i nie tylko

Folklor i sztuka ludowa mogą stanowić doskonały motyw w aranżacji wnętrz – wystarczy jeden niewielki dodatek czy subtelna ozdoba, aby przestrzeń nabrała wyjątkowego charakteru. W moim sklepie oferuję serwety z koronką szydełkową w różnych kształtach – okrągłe, owalne oraz kwadratowe. Swoje miejsce mogą znaleźć na stole, ławie, komodzie, a nawet szafce nocnej. Możliwości ich zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia. Koronka, którą wykończone są lniane serwety, to oryginalne, ażurowe sploty – wszystkie wykonane z ogromną precyzją, pasją i zaangażowaniem. Co więcej, dostępne w mojej ofercie koronkowe serwety to artystyczne rękodzieło, dzięki czemu każda sztuka jest unikalna.

Serwety z koronką – oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika sztuki ludowej

Biorąc pod uwagę różnorodne preferencje moich Klientów, przygotowałam bogaty wybór wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie idealną serwetę z koronką dla siebie lub swoich bliskich. Koronkowa serweta stanowi bowiem świetny prezent dla miłośników rękodzieła oraz folkloru. Proponuję m.in. wzór gwiazdy betlejemskiej, stokrotki, wielkanocnych bazi czy innych motywów florystycznych. Wszystkie dostępne w moim sklepie serwety z koronką szydełkową cechują wysoka jakość materiału, staranne wykonanie i oryginalne wzornictwo. Zapoznaj się z pełną ofertą i wprowadź ludowy akcent do swoich wnętrz!


Targi

szczegły.

 

Serdecznie zapraszam na moje stoisko w nadchodzących targach. 

Rynek Główny 03.08.2024 r. - 18.08.2024 r.

 Kraków Mały Rynek 19.09.2024 r. -  29.09.2024 r.

Do zobaczenia w Krakowie!
Krystyna Matyszkowicz


Wysyłka

42 zł pobranie,
28 zł przedpłata

szczegóły


Kontakt

Krystyna Matyszkowicz
Marcówka 21
34-210 Zembrzyce

tel: 503-871-519

szczegóły