Kategorie

 SKLEPObrusy

Ręcznie haftowane obrusy

Duży stół to serce każdego domu – to tutaj zasiadamy do wspólnego posiłku, świętujemy urodziny i sukcesy, obchodzimy święta. Warto zadbać o to, by ten wyjątkowy element wnętrza wyróżniał się na tle pozostałych, a przy tym idealnie komponował się z aranżacją. Niezależnie od tego, czy stół znajduje się w salonie, kuchni czy odrębnej jadalni, odpowiednia dekoracja wspaniale podkreśli jego powagę oraz elegancję. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najpiękniejsze białe, jak również kolorowe obrusy wykonane techniką ręcznego haftu. Zapraszamy na zakupy!

Eleganckie obrusy haftowane do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych

Niezależnie od tego, czy często przyjmujesz gości i lubisz wywierać wrażenie eleganckiego perfekcjonizmu, czy też uwielbiasz, gdy w Twoim domu zawsze jest po prostu pięknie, wybierz jeden z dostępnych w naszym sklepie obrusów lub zestawów z ręcznie haftowanymi bieżnikami i serwetami. Za pomocą tych klasycznych, luksusowych dodatków sprawisz, że każda kolacja w rodzinnym gronie będzie niczym królewska uczta. Sprawdź, jakie propozycje czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym!

Obrusy z ręcznym haftem – motywy ludowe i nie tylko

Technika ręcznego haftu pozwala wykonać praktycznie każdy wzór, który wspaniale przyozdobi gładki bądź koronkowy obrus. W naszym sklepie internetowym znajdziesz na przykład modele z motywem kaszubskim, różami czy kwiatami lotosu. Szczególnie polecamy obrus wykonany niezwykle pracochłonną techniką, która wymaga ponadprzeciętnej precyzji – haftem wypukłym. Jego estetykę dopełnia misterne zdobienie mereżką, która stanowi wisienkę na torcie tego wyjątkowego projektu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami ręcznie haftowanych obrusów w naszym sklepie!

Haftowane serwety i obrusy z koronką klockową

W naszym sklepie internetowym znajdziesz jedynie starannie wyselekcjonowane, ręcznie haftowane obrusy i serwety, którymi ozdobisz stół w jadalni, ławę kawową lub mały stolik. Problemem nie jest również nietypowy rozmiar mebla – na indywidualne zamówienie techniką ręcznego haftu wykonamy obrus w każdym, dowolnym wymiarze. Serdecznie zapraszamy na wygodne, internetowe zakupy z dostawą do domu!


Targi

szczegły.

 

Serdecznie zapraszam na moje stoisko w nadchodzących targach. 

Rynek Główny 03.08.2024 r. - 18.08.2024 r.

 Kraków Mały Rynek 19.09.2024 r. -  29.09.2024 r.

Do zobaczenia w Krakowie!
Krystyna Matyszkowicz


Wysyłka

42 zł pobranie,
28 zł przedpłata

szczegóły


Kontakt

Krystyna Matyszkowicz
Marcówka 21
34-210 Zembrzyce

tel: 503-871-519

szczegóły