Kategorie

 SKLEPSerwety

Serwety
Dekoracyjne serwety haftowane zgodnie z pielęgnowaną przez orędowników tradycją sztuki ludowej. Serwety z wyszukanymi haftami i florystycznym, modnym wykończeniem jako elegancka ozdoba stołu, komody i konsoli.

Serwety

Sortowanie:

Serwety ręczny haft.
Haft wykonywany jest bawełnianymi nićmi, wyszywany na wysokogatunkowej lnianej tkaninie. Serwety ręcznie haftowane to rękodzieła ludowe inspirowane tradycyjnym folklorem, interpretowanym przez współczesnego artystę. Na serwetach pojawiają się róże, kwitnące tulipany i kwiaty lotosu, a także ostrokrzew i gwiazda betlejemska w bożonarodzeniowym klimacie. Pięknie zdobią serwety angielskie i makowskie hafty o roślinnych i ażurowych motywach. Do wykonania folkowej dekoracji stołowej wykorzystywana jest wysokiej jakości lniana tkanina, z kolei nici to 100% bawełna. Bogate, misterne zdobienia uzupełniają delikatne, subtelne hafty, które zachwycają swoją perfekcyjną szczegółowością.
W ofercie serwety ręcznie haftowane występują w różnych rozmiarach. Istnieje możliwość realizacji zamówienia na serwetę o dowolnym wymiarze na indywidualne życzenie klienta.


Targi

szczegóły


Wysyłka

20 zł pobranie,
24 zł przedpłata

szczegóły


Kontakt

Krystyna Matyszkowicz
Marcówka 21
34-210 Zembrzyce

tel: 503-871-519

szczegóły