Kategorie

 SKLEPBieżniki

Ręcznie haftowane bieżniki

O przytulnym wnętrzu utrzymanym w tradycyjnym stylu marzy wiele osób, ale do jego zaaranżowania nie wystarczą piękne meble. Nieodłączną częścią pomieszczeń, w których można poczuć klimat ludowej tradycji, są eleganckie dodatki jak na przykład ręcznie haftowane bieżniki. Właśnie dlatego w mojej firmie oferuję piękne ozdoby na stół czy komodę wykonywane za pomocą haftu ręcznego. To znakomity pomysł na udekorowanie mieszkania nie tylko w okresie świątecznym, lecz także na co dzień. Zapraszam!

 

Bieżniki z mereżką – wyjątkowa ozdoba w tradycyjnym stylu

Ręcznie haftowane bieżniki to arcydzieło sztuki ludowej we współczesnej interpretacji, pięknie zdobione kwiatowymi i folklorystycznymi wzorami. Pelargonie, róże, chryzantemy wykonane bawełnianymi nićmi na luksusowej lnianej tkaninie – oferowane przeze mnie bieżniki z mereżką to nakrycia, które wspaniale podkreślają charakter stołu, współgrając z jego kolorem i strukturą. Dopełniają naturalne drewno z wyraźnie zarysowanym usłojeniem, jak również ocieplają sterylną, połyskującą biel czy też eleganckie szkło.

Bieżniki z ręcznym haftem na zamówienie

Nieodłączną cechą moich bieżników są finezyjne kształty i formy układające się w ludowe desenie lub współczesne zdobienia o florystycznych akcentach. Dopełnienie stanowią świąteczne motywy oraz wzory podhalańskie. Oferuję lniane, ręcznie haftowane bieżniki w kolorze białym, popielatym, a także ecru. Haft wykonany został różnorodnymi technikami łączonymi ze sobą dla uzyskania niepowtarzalnego efektu. Można podziwiać wyroby z mereżką prostą i wiązaną, haft wypukły, toledo oraz angielski czy makowski. Bieżniki występują w różnych rozmiarach, na duże stoły albo małe komody.

Ręcznie haftowane podkładki obiadowe

Poza ręcznie haftowanymi bieżnikami z mereżką w mojej firmie zajmuję się również tworzeniem wyjątkowych podkładek obiadowych. Chcę, by oferowane produkty spełniały oczekiwania Klientów i stały się niezwykłą ozdobą każdego domu, dlatego zapewniam artystyczne rękodzieło w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Serdecznie zapraszam do składania zamówień na bieżniki i podkładki obiadowe wykonane za pomocą haftu ręcznego


Targi

szczegły.

 

Serdecznie zapraszam na moje stoisko w nadchodzących targach. 

Rynek Główny 03.08.2024 r. - 18.08.2024 r.

 Kraków Mały Rynek 19.09.2024 r. -  29.09.2024 r.

Do zobaczenia w Krakowie!
Krystyna Matyszkowicz


Wysyłka

42 zł pobranie,
28 zł przedpłata

szczegóły


Kontakt

Krystyna Matyszkowicz
Marcówka 21
34-210 Zembrzyce

tel: 503-871-519

szczegóły